| Management number | 208621694 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $36.00 | Model Number | 208621694 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| RAM | 32 GB DDR |
|---|---|
| Brand | KAMRUI |
| Color | black |
| Series | E3B 5700U |
| Processor | 4.5 GHz amd_ryzen_7 |
| Hard Drive | 512 GB SSD |
| Item Weight | 3.12 pounds |
| Chipset Brand | AMD |
| Wireless Type | 802.11ax |
| Processor Brand | AMD |
| Card Description | Integrated |
| Operating System | 11 Pro |
| Flash Memory Size | 32 GB |
| Hardware Platform | PC |
| Item model number | E3B |
| Screen Resolution | 3840 x 2160 |
| Package Dimensions | 6.5 x 6.46 x 4.49 inches |
| Computer Memory Type | DDR SDRAM |
| Graphics Coprocessor | Radeon RX Vega Graphics |
| Hard Drive Interface | PCIE x 2 |
| Number of Processors | 8 |
| Max Screen Resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Graphics Card Ram Size | 32 GB |
| Number of USB 20 Ports | 2 |
| Number of USB 30 Ports | 2 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form