| Management number | 210788306 | Release Date | 2026/04/02 | List Price | $10.88 | Model Number | 210788306 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Package Include 1 set arch Features -Color: Green -Size: 240.00X140.00X40.00cm/94.32X55.02X15.72in -Product Info:Flower stand -Material: Iron - Can create a perfect look by decorating it with all sorts of flowers, tulle, foliage, lights, roses, wisteria, etc Bridal Party Arch. - A wonderful gardening and decorating tool for and for wedding ceremony Lightweight Pergola. - It looks great when decorated with floral and balloons Decoration Pergola. - Great for garden climbing plants, events such as weddings, celebration ceremony Decorating Arch. - This metal wedding arch is lightweight with removable sections for desired height and can be reused for your next event or project Assemble Freely Pergola.Goods DescriptionGarden Pergola It is constructed of metal material, very sturdy and durable, easy to assemble and use.Wedding Arch This is a iron arch for garden and wedding decoration.Garden Climbing Arbor With this arch or pergola, you can create an graceful entry to your garden even without climbing plants and certainly, for wedding ceremony decoration as well
| Size | 240X140cm |
|---|---|
| Color | Green |
| Brand Name | GETAJGHSD |
| Item Weight | 3.6 Pounds |
| Manufacturer | GETAJGHSD |
| Model Number | 5R2T2711C42YRSR6EAUC5A |
| Required Assembly | No |
| Item Dimensions W x H | 94.49"W x 15.75"H |
| Manufacturer Part Number | 5R2T2711C42YRSR6EAUC5A |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form